MOJE STANOVISKÁ

Za prepustením moderátorky RTVS je ideológia multikulturalizmu

Ideológia multikulturalizmu musí byť na Slovensku postavená mimo zákon, podobne aj všetky ostatné ideológie, ktoré sa snažia vnucovať svoje dogmy orgánom verejnej moci.
Na Slovensku sa masívne porušuje prvý článok Ústavy, podľa ktorého sa Slovenská republika neviaže na nijakú ideológiu.

RUKY PREČ OD AGRESIE VOČI RUSKU

Slovenská republika by mala namiesto podporovania zničujúcich ekonomických sankcií EÚ a militantnej politiky Severoatlantickej aliancie viac myslieť na svoje národno-štátne záujmy a vplývať na mierové riešenia v ukrajinskej kríze. Tá je čisto vnútornou a vnútropolitickou záležitosťou nášho východného suseda. Na požiadavku NATO, aby sme zvýšili rozpočet obrany, je najefektívnejšou odpoveďou pre bezpečnostnú obranu štátu nezapájanie sa do výbojných aktivít aliancie a sankčnej politiky únie. Zo strany slovenskej vlády je nevyhnutné uskutočňovať mierovú, vyváženú medzinárodnú a proslovanskú politiku. Účasť generálneho tajomníka NATO na území Slovenska a konanie GLOBSEC-u je v súčasnej dobe vyhrocovania vzťahov EÚ – Rusko viac ako kontroverzné, rovnako tak aj jeho vyznamenanie.

Kontroverzné ocenenie Barrosovi

Kontroverzné odmeny eurohujerom vo funkcii podobné sovietskym časom vo forme vyznamenaní pokračujú. Zatiaľ čo v Európskom parlamente europoslanci za Smer-SD ostro kritizujú predsedu Európskej komisie J. M. Barrosa, na Slovensku mu vláda ide udeliť vysoké štátne vyznamenanie.

Som sklamaný, myslel som, že vláda ide naozaj chrániť Slovenskú pôdu pred cudzincami

Po preštudovaní návrhu novely zákona si to už nemyslím. Sú tam klišé konštatovania v dôvodovej správe, ale paragrafy hovoria niečo iné. Najmä sa vôbec nespomína a nerieši príčinná skutočnosť, že od 1. mája skončí prechodné obdobie a slovenskú pôdu môžu voľne kupovať aj cudzie fyzické osoby.