Z parlamentu je hyde – park: Ó bača na hrad!

Drahá Slovač, tak zme še z parlamentu konečne pobavili… Bolo len otázkou času, kedy sa exhibicionistické a zdôrazňujem – „neobyčajné“ gény niektorých kvázigéniov cez magicky ich priťahujúci poslanecký mikrofón konečne dostanú na mediálne výslnie.

Len neviem, či sa niektorí ospravedlnili a za čo alebo či sa osprosteli – a z čoho. Aj laik, ktorý ešte zo zotrvačnosti sleduje to dianie-nedianie v akože „slovenskom“ parlamente musí už po prvých zákonodarných keciach (rozumej: akože rečiach) konštatovať, že v NR SR sa vyskytuje najviac exhibicionistov na jeden meter štvorcový. Dokonca nie obyčajných, to teda nie! Takých narcisov, ktorí v snahe byť za každú cenu na pár sekúnd v médiách bezcharakterne oslabujú národno-štátne záujmy Slovenskej republiky.

Ľudia moji, čítam, že patriota M.R. Štefánika, ktorého Beneš z duše neznášal a podľa niektorých autorov mu k leteckému nešťastiu aj dopomohol si berie do úst strana SDKU-DS, ktorej mnohí čelní predstavitelia  prejavovali čechoslovakizmus. Poďme ďalej. Historicky (povedzme že 1000:1 jednostranne z maďarskej strany) zaťažené maďarsko-slovenské vzťahy v parlamente insitne komentuje oravský bača nasadzujúci si sám talár neomylného rozhodcu – veď bol niekoľko rokov ta až v Číne – či, z mosta do (s)prosta mu pritakávajúci x-krát svoj cnostný kabát prezliekavší janičiar.

Šepkalo sa, že vraj peniaze pre obyčajných nie sú až tak obyčajné. Len človek s IQ húpacieho koníka verí rozprávke, že ráno príde akože obyčajný do kuchyne, žene povie, že nech mu požičia milión na kampaň… a ona že: tu máš. Niekto tie peniažteky otočil možno viackrát. A možno neboli od ženy, teda niektorí možno vedia, že akože od neho samého. Vraj jeden podnikateľ zo svojho trnavského meštca neobyčajne potriasol a zrazu z neho vypadol melón.

Ale keby som bol Orbán, tak to urobím ešte inak. Nájdem si akože najobyčajnejšieho Slováka a toho zlanárim do služby. Bude brojiť proti najväčšiemu Slovákovi na Slovensku a zároveň ohlupovať pospolitý ľud, že veď nijaké problémy za Dunajom nie sú. Nežije tam ani jeden iredentista, ktorý tvrdí, že Slováci sú okupanti a že zvrchované územie Slovenska je len „prepožičané“, že ONI si to zoberú všetko späť… Jój, veď by neboli ani prví, ani poslední. Taký akože svätuškár Esterházy – agent č…… tiež svojho času dral oblek s slovenskom parlamente. A náš parlamentný matador-ko, tiež všeličo potáral a aj odmenu v Budapešti dostal. Dokonca slávnostne a medailu!

Ľudia moji, zatiaľ to vidím tak, že jedinými, kto šíria nenávisť – ale k všetkému slovenskému – sú údajní mostári a nejakí obyčajní kváziposlanci. Otázka je len, či z hlúposti zadarmo, alebo za cudzie lóve.